>> Kurumsal Kimlik

 

ELBAŞI İNŞAAT; 1995 yılından günümüze inşaat taahhüt sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Gerçekleştirdiğimiz her projede, bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor, seçkin konutlar inşa etmeye devam ediyoruz.

Projelerimizi;

 

Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin gücüne inanan kurum anlayışı çalışıyoruz. Her yeni projesine müşteri kitlesini cezbedecek yeni fikirler ekliyor ve tecrübemizi artırıyoruz.

 

Firmamızın gelişiminde kurumsallık ve markalaşmayı her zaman en ön planda tutuyor, bu hedefler ışığında her zaman profesyonel ve kendisi ile aynı fikri paylaşan ve aynı yöne bakan sağlayıcılar ile çalışmayı prensip kabul ediyoruz.

 

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.
 

 
Elbaşı İnşaat
Yönetim Kurulu Başkanlığı